Nacházíte se v: zprávy a historie

Dezinfekce prostor (13.3.2020)

Jistě víte, že inkubační doba koronaviru je až 14 dní. Virus se přenáší z nemytých rukou, kýcháním, kašláním, ale také při kontaktu s kontaminovanými povrchy. Podle nejnovější studie amerického Národního ústavu zdraví vydrží koronavirus na plastu a oceli dva až tři dny!

Nutná prevence je dezinfekce samotných rukou, ale také míst, kde by mohl virus číhat, a kterých se vy nebo vaši zaměstnanci denně dotýkáte. Jsme na trhu již 15 let a s dezinfekcí máme velké zkušenosti ještě před příchodem koronaviru. Jako členové Asociace úklidu a čištění máme vyškolený personál pro tuto činnost - dezinfekční a úklidové plány děláme pravidelně pro všechny naše klienty. Nastavíme také vám speciální plán, kde si ujasníme rozsah dezinfekce i její frekvenci, dodáme i dávkovače se samotnou dezinfekcí k vašemu použití.

Nyní v této době již zajišťujeme dezinfekci na městských úřadech, v kancelářských budovách, zubních ordinacích, wellness centrech a bytových domech.

Používáme dezinfekční prostředky dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO), schválený Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 

Pokud by jste měli zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. hospodynky@hospodynky.cz nebo volejte 603162352