Book of requests and complaints

Od: Katka Datum: 20:41 26.07.2017
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za neocenitelnou pomoc a skvělé služby, moc ráda jich opět využiji až mi zase nastane náročné období

Od: Lucie Datum: 10:24 15.07.2017
Dobrý den, obrovská spokojenost co se týče úklidu í veškeré komunikace. Byly u nás dvě paní hospodyňky a jedna lepší než druhá. Moc díky. LUCIE

Od: Lucie Datum: 17:03 12.07.2017
U nás at uklízí kdokoliv je to bez chybičky. Obrovská spokojenost. Moc děkuji. S pozdravem Lucie

Od: Honza Datum: 17:28 13.04.2017
Úklid perfektní, stejně tak flexibilita když potřebuji změnit termín nebo něco navíc...děkuji!

Od: Jana Hubáčkov Datum: 09:28 14.03.2017
Dobrý den,
naše hospodyňka Yuli je naprosto skvělá - naše firma plná chlapů, udržet uklizeno nejde! Ale v pondělí, když přijdu do práce, nádhera! Perfektní úklid, co si vymyslím navíc skvělé!
Takže, milá Yuli, moc Vám děkuji!!!!!!!!

Od: Lenka Datum: 15:20 08.03.2017
Chci moc pochválit Yulii, která u nás již několik měsíců uklízí. Je naprosto úžasná! Dobrý duch, doslova, pracovitá, pečlivá.
Moc děkuji, jí i Hospodyňkám!

Od: Feedo.cz Datum: 17:33 27.02.2017
Chcem sa podakovat za servis, ktory teraz fici v zasadackach a v kuchynkach. Vzdy cerstva voda na meetingu a cista kuchyna je luxus. DAKUJEME
Dnes sme sa o tom bavili na jednom zo stretnuti a podla mna sme sa este nepodakovali!

Feedo.cz

Od: Tereza Datum: 19:54 26.09.2016
Vzhledem k tomu, že mám tři malé děti a k tomu občas pracuji z domova, hledala jsem někoho, kdo vypomůže s úklidem našeho domku.
S agenturou Hospodyňky jsem byla velice spokojená. Nejen, že úklid byl vždy bez problémů a řádně proveden, ale i komunikace s paní majitelkou a hospodyňkami byla skvělá a vstřícná.
Tímto bych ráda poděkovala všem za celou naši spokojenou rodinu. DÍKY!

Od: Lucie Datum: 16:56 26.07.2016
Dobrý den, Soňo,
chtěla jsem poprosit, jestli byste nám mohla něco říci o hospodyňce, která k nám teď chodí uklízet. Jak se s ní nepotkáváme, ani nevíme, jak se jmenuje. Jsme z ní nadšení. Se všemi hospodyňkami jsme byli moc spokojení, ale ta současná je už na hranici zázraku. Moc si její práce vážíme, tak jí za nás, prosím, poděkujte.
Díky, Lucie

Od: Veronika V. Datum: 13:26 20.02.2014
Dobrý den,
Paní Olgu musím jen chválit - je velice šikovná, rychlá a důsledná. Jde u ní krásně vidět praxe z luxusních hotelů, kdy vždy místnost dotáhne jako celek, tak aby vše působilo uhlazeně. Je velice vnímavá a sama si umí najít v domě práci, tak aby nebyla přespříliš dlouho, ale aby v rámci delšího období vše bylo uděláno.

Moc ráda bych také zdůraznila její hezký vztah k dětem. Během úklidu si vždy najde chvilku aby si "popovídala" s mojí 9 měsíční dcerou a musím říct je to velice příjemné, když vím, že s ní má hezký vztah.

Pokud se objeví nějaké drobné nesrovnalosti, vždy si je s paní Olgou řekneme hned na začátku a nikdy není s ničím problém.

Věřím, že Vám to takto pomůže a přeji jen dál stejně spokojené zákazníky.

Od: Andrea Datum: 20:47 16.11.2012
Dobry den,chtela bych se zeptat jestli šlo aby vaše hospodynka mohla docházet ob den do naší domacnosti?

Od: Sylva Datum: 15:23 23.10.2012
Dobrý den, s paní Oksanou (Oxanou) a s paní Červenkovou jsem byla spokojená. Byla jsem nadšená jak bylo vše, jednak rychle z vaší strany vyřízeno, a jednak jak celkově dům vypadal. Neměla jsem slov. Byly dokonalé. Dokonce při převlékání postele daly povlečení, které jsem původně chtěla, ale neřekla jim to, zapomněla jsem... Navíc asi i tím, že jsem tuto službu využila poprvé, tak ani nevím jak moc co mohu jako zákazník požadovat. Jediné snad co jsem si všimla až večer, kde měly moje kočky mističky, ve kterých měly mléko, zůstala tam trošku stopa po tom mléce (malý kroužek pod miskou), které steklo, asi to nebylo vidět, když to bylo vlhké... Ale nad tím se nechci nijak zvlášť pozastavovat, protože s našimi okny měly jistě mnoho práce. Byla skutečně velmi špinavá, protože do minulého měsíce probíhali práce na naší zahradě... Takže toto bylo tak zanedbatelné v porovnání s celým domem, že to více zmiňovat nechci. Okna úžasná a vůbec vůně celého domu, děkuji, děkuji. Pak když jsem odpoledne přijela domů cítila jsem se skvěle, prostě pohoda... Ráda bych vašich služeb opět využila.

Děkuji a abych to zhrnula, byla jsem velmi spokojená a určitě využiji vašich služeb opět ;o)

Máte pobočku i v Brně, že? Všimla jsem si, že máte možnost něco jako dárkový balíček, poukaz. Ráda bych asi tuto službu využila pro tchýni na mytí oken jako dárek.

Přeji Vám příjemný den a ještě jednou děkuji za profesionální přístup vás všech :o)

Od: Alena Vondráko Datum: 16:51 08.10.2012
Dobrý den,
s vyřízením objednávky jsme byli naprosto spokojeni. Ihned po zaslání objednávky jsme byli kontaktováni a objednávka byla realizována v termínu, který jsme požadovali.
Děkujeme

Od: Ivana Datum: 11:07 30.10.2011
dobry den,
chtěla jsem se zepta měla bych zajem o uklid domacnosti, ale nejsem z Prahy, ale jsem se středočeskeho kraje, je to mestečko u kolin. autobusem z haji jsem tu za hodinu a pul. bylo by možné si taky objednat úklid?děkuji předem za odpoved. Ivana

Od: Vendula Beníš Datum: 09:59 08.12.2010
Dobrý den, u mě uklízí paní Oksana, s úklidem jsem spokojena. Příští rok uvažuji o rozšíření služeb o "žehlení", ale to se Vám ještě ozvu. Děkuji a přeji hezké vánoce!

Od: Armada Films - Datum: 13:16 07.12.2010
Dobry den, u Nas uklizi pani Lidia a je moc mila a uklizi dobre a nyni mame na zaskok pani Roxanu, ktera je velice vycvicena a velmi pecliva. S obema jsme spokojeni. Prijemne Vanoce a hodne zdravi,

Armada Films s.r.o.